Skuteczne zwalczenie szkodników w Częstochowie

Firma Killer świadczy kompleksowe usługi w zakresie zabezpieczania obiektów użyteczności publicznej przed szkodnikami. Już od ponad 20 lat pomagamy Państwu w usuwaniu drobnoustrojów, insektów i innych niepożądanych „gości”. W tym celu stosujemy wyłącznie atestowane preparaty krajowe i importowane o przedłużonym działaniu, całkowicie bezpieczne dla ludzi. Z powodzeniem działamy w systemie HACCP. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pracowników DDD.

Co składa się na sukces naszej firmy? Ugruntowana wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że możemy Państwu świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ciągle dokształcamy naszą kadrę na różnych kursach specjalistycznych oraz warsztatach, na których prezentowane są najnowsze sposoby dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji.

Deratyzacja – ważna dla zdrowia!

Profesjonalna dezynfekcja

Oferujemy Państwu kompleksową pomoc w zwalczaniu szkodników, w tym w likwidacji gryzoni i zwalczaniu insektów. Odszczurzaniem i likwidacją insektów zajmiemy się sprawnie, tak, by jak najszybciej mogli Państwo cieszyć się czystym i odkażonym domem. Świadczymy również profesjonalne usługi związane z odgrzybianiem mieszkań i fumigacją. Poniżej przedstawiamy Państwu szczegółową ofertę firmy.

Potencjalne zagrożenia

Długotrwała obecność pasożytów w domu czy firmie powoduje urazy, fobie oraz zakażenie posiadanej żywności i przedmiotów. W skrajnych przypadkach prowadzi nawet do zagrożenia zdrowia osób. Dlatego ważne jest, by zwalczanie insektów zostało przeprowadzone jak najszybciej.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące świadczenia usług ddd przez firmę Killer – zachęcamy do odwiedzenia zakładki KONTAKT.

dezynsekcja

Dezynfekcja to odkażanie, które ma na celu maksymalne zmniejszenie wszystkich drobnoustrojów na odkażanej powierzchni czy w pomieszczeniu. Wykonywana jest przede wszystkim za pomocą metod fizycznych i chemicznych.W naszej ofercie znajdą Państwo także dezynfekcję samochodów.

dezynsekcja

Dezynsekcja to zwalczanie owadów (zwłaszcza pasożytów takich jak: muchy, komary, pchły, wszy i karaluchy). Wykonuje się ją poprzez zastosowanie środków fizycznych, mechanicznych lub chemicznych.

W naszej ofercie jest także zwalczanie szerszeni i os.

deratyzacja

Deratyzacja, inaczej odszczurzanie, wykonywane jest za pomocą środków chemicznych lub fizycznych.

W ten sposób eliminowane są szkodliwe gryzonie, szczególnie szczury i myszy.

Starter